Apmokėjimas ir pristatymas

Kategorijos

Gamintojai

Pratesta garantija ir prekiu draudimas

Svarbi informacija,


Gerbiami Klientai, elektroninė parduotuvė DoraKaina.lt priima ir vykdo visus prekių užsakymus taip pat, kaip ir įprastai. Visi pateikti užsakymai pristatomi el. parduotuvėje nurodytais terminais, kaip ir buvo iki šiol.

Imantis prevencijos priemonių dėl koronaviruso grėsmės išplitimo Lietuvoje, užsakymus prašome pateikti el. parduotuvėje, el. paštu arba telefonu.

Prašome naudotis kurjerių paslaugomis, kurie Jums saugiai pristatys Jūsų užsakytas prekes per trumpiausią laiką - TAIKOMAS BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMO BŪDAS !

Atsiskaityti už prekes prašome bankiniu pavedimu - ATSISKAITYTI MOKANT KURJERIUI GALIMYBĖS NĖRA !

Dėl Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino prekių atsiėmimo paslauga, fizinėje DoraKaina.lt parduotuvėje Ozo g. 20 Vilniuje, laikinai neteikiama.

Paskelbta 2020 03 15

Apmokėjimas

Įsigyti prekes internetinėje parduotuvėje www.dorakaina.lt galėsite apmokėdami:

1. Banko pavedimu

2. Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu - Laikinai ši paslauga neteikiama.

3. Išsimokėtinai

.

Banko pavedimu

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite pavedimu per elektroninę bankininkystę arba bet kuriame banko padalinyje. 

Pavedime prašome nurodyti DoraKaina.lt internetinės parduotuvės rekvizitus ir užsakymo numerį, kurį atsiųsime elektroniniu paštu.

Apie atliktą apmokėjimą informuokite elektroniniu paštu info@dorakaina.lt. Nesulaukus apmokėjimo per 3 d.d. užsakymas anuliuojamas.

.
Rekvizitai apmokėjimui:

Gavėjas: UAB „Taletė“

A/S: LT86 7300 0101 1560 8831

Bankas: AB "Swedbank"

Arba

A/S: LT21 7044 0600 0788 8245

Bankas: AB "SEB bankas"

Įmonės kodas: 302331361

Mokėjimo paskirtis: būtina nurodyti užsakymo numerį

.

Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu - Laikinai ši paslauga neteikiama.

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius prekes. 

Atvykus kurjeriui, prašome paruošti reikiamą pinigų sumą be grąžos.

* Pasirinkus apmokėjimo būdą grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, taikomas papildomas 1,99 € mokestis, kuris bus priskaičiuotas prie Jūsų užsakytų prekių sumos.

.

Išsimokėtinai

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite pasirinkę “Mokilizingas” arba “SB Lizingas” paslaugas.

“Mokilizingas” (prekių krepšelio vertė nuo 35€ iki 10000€, sutarties terminas 3-48 mėn.), 

“SB Lizingas” (prekių krepšelio vertė nuo 40€ iki 10000€, sutarties terminas 3-36 mėn.),

Sudaryti Vartojimo kredito sutartį internetu yra taip pat saugu ir patikima, kaip ir sudarant lizingo bendrovės atstovybėje.

 •          Išsirinkite prekę, paslaugą ar prekių krepšelį, užpildykite reikalingus duomenis;
 •          Pasirinkite mokėjimo būdą „Pirkti išsimokėtinai su Mokilizingas.lt“ arba „Pirkti išsimokėtinai su SB Lizingas.lt“ ir busite tiesiogiai nukreipti į lizingo bendrovės apsipirkimo internetu savitarną;
 •          Patvirtinkite savo duomenis, įvesdami asmens kodą ir pasirašykite asmens duomenų tvarkymo sutikimą mobiliuoju parašu arba pervesdami 0,01€  iš savo banko sąskaitos;
 •          Užpildykite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumui įvertinti;
 •          Jei Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo planų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti Jums palankiausią;
 •          Pasirinkę planą, pasirašykite sutartį mobiliuoju parašu arba dar kartą pervesdami 0,01€ iš savo banko sąskaitos;
 •          Jeigu viską atlikote teisingai ir gavote teigiamą lizingo bendrovės atsakymą  – netrukus būsite nukreipti atgal į mūsų e-parduotuvę, kur Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.

.

Atsiėmimas

DĖMESIO - dėl Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino prekių atsiėmimo paslauga, fizinėje DoraKaina.lt parduotuvėje Ozo g. 20 Vilniuje, laikinai neteikiama.

Prekes atsiimkite nemokamai fizinėje DoraKaina.lt parduotuvėje Ozo g. 20, Vilnius (priešais PC "Akropolis")

Įsigytas prekes (išskyrus stambiagabarites) galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėje, mes informuosime kai Jūsų užsakymas bus suruoštas.

.

Pristatymas

Prekes nurodytu adresu pristatysime per 1-3 darbo dienas

Prekes visoje Lietuvoje, į namus ar biurą, pristatysime per 1-3 darbo dienas. Išimtiniais atvejais kai prekės sandėlyje nebėra, užsakymo terminas gali pailgėti, tačiau apie tokią išimtį DoraKaina.lt internetinės parduotuvės atsakingas darbuotojas informuos Jus telefonu arba el. paštu.

Pristatymo sąlygos ir taisyklės

Užsakytas prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas – kurjerių tarnyba.

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje galite pasirinkti vakarinį pristatymą darbo dienomis nuo 18.00 iki 22.00 val. Jeigu pasirinkote vakarinį pristatymą nuo 18 iki 22 val., prašome, apie tai informuoti paliekant mums žinutę laukelyje šalia užsakymo. Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką. 

Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba DoraKaina.lt internetinės parduotuvės darbuotoją el. paštu: info@dorakaina.lt ar telefonu +370 670 78784, ir pakoreguokite pristatymo datą.

Prekes gali priimti/atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.

Kai prekių užsakymą vykdantis asmuo negalės pats priimti/atsiimti prekių, tuomet užsakymo formoje turi nurodyti kontaktinį asmenį, kurį įgalioja priimti/atsiimti suformuotą užsakymą.

Siuntos pristatymo metu Jūs privalote kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

Prekių pristatymo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į prekių pristatymo vietą, bendrą visų prekių svorį bei į tai, ar Pirkėjas pageidauja pasinaudoti papildoma prekių užnešimo paslauga stambiagabaritėms prekėms. Prekių, kurių svoris neviršija 30 kg., užnešimas iki durų yra nemokamas.

Preliminarios prekių pristatymo kainos be užnešimo paslaugos (tiksli pristatymo kaina nurodoma krepšelyje):

 •          Svoris nuo   0   iki   5  kg. –  2,99 €

 •          Svoris nuo   5   iki  10 kg. –  3,99 €

 •          Svoris nuo  10  iki  20 kg. –  4,99 €

 •          Svoris nuo  20  iki  50 kg. –  6,99 €

 •          Svoris nuo  50  iki  75 kg. –  8,99 €

 •          Svoris nuo  75  iki 100 kg. – 12,99 €

 •          Svoris nuo 100 iki 300 kg. – 14,99 €

Pristatant į Kuršių Neriją prie pristatymo kainos pridedamas 40,00 € mokestis.

Stambiagabaričių prekių užnešimo paslauga yra mokama, jeigu pageidaujate užsisakyti šią paslaugą, susisiekite su mumis telefonu +370 670 78784. - Laikinai ši paslauga neteikiama.

Preliminari stambiagabaričių prekių užnešimo paslaugos kaina 15,00 € – 20,00 €, paslauga teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje (pasirinkus stambiagabaričių prekių užnešimo paslaugą, prekių pristatymas galimas darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.).

*Jei pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, atvykus kurjeriui, prašome paruošti reikiamą pinigų sumą be grąžos.